Ezek a lapok a "majdnem egyforma" kategóriába tartoznak. Főleg akkor készülnek ilyenek, amikor családon belül, vagy ismerősi körben kerülnek átadásra. A színbeli eltérésen túl más, apró változtatásokat is becsempésztem.
Meglehetősen ritkán készítek kék dolgokat, de akinek ezt a "shadow box"-ot készítettem, kifejezetten szereti ezt a színt. A glitterpor tulajdonképp irizáló fehér, viszont lámpa mellet képtelenség volt úgy éles képet készíteni, hogy a csillogás és a fehérség is látható legyen. A többi részlet azt hiszem rendben van.
A jól bevált desszert-csomagolást választottam most is, egy kis túlzással hipp-hopp elkészült. A képen eléggé összefolynak a borítóoldal színei, de a valóságban szépen elkülönül a "Flower doily"-val készült alátét és a tintázott papír.
Rakosgattam a kivágott formákat és sehogy nem alakult egységgé. Aztán egymás mellé került három virág és megszerettem őket így együtt. Jókedvre derítenek engem - és remélem másokat is.
Jó sokat agyaltam, hol mutatna jól ez a gyertya. Hetekig csak rakosgattam ide-oda, de végre a helyére került. Négy hasonló lapot készítettem, mind gazdára talált.